KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17265170
nr 1726 5170
Karin Brodin, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 50x60
måndag 22 september 2025
kl 19:36:05
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm